Alla olevasta listauksessa näytetään kaikki Lentopalloliitolle tehdyt seurasiirrot.

  Hyväksytty
  Odottaa käsittelyä
  Odottaa lisätietoja
  Hylätty
Etunimi Sukunimi Lähtöseura Tuloseura Päivämäärä Tyyppi Tila
  - 24.09.2020 Joseph Yacoub Yacoub Parikkalan Urheilijat Kiteen Urheilijat 24.09.2020 2-edustus  
  - 17.09.2019 Minttu Hauta Hauta Kyrön Voima Vaasan Kiisto 17.09.2019 A-nuoret + 2-sarja  
  - 24.08.2021 Tiitus Hautamäki Hautamäki Maaningan Mahti Puijo Wolley Juniorit 24.08.2021 B juniori-ikäisen seurasiirto  
  - 24.08.2021 Trever Oyolo Oyolo Maaningan Mahti Puijo Wolley Juniorit 24.08.2021 B juniori-ikäisen seurasiirto  
  - 17.09.2019 Sofia Rosenblad Rosenblad Laihian Luja Vaasan Kiisto 17.09.2019 B-nuoret + 2-sarja  
  - 17.09.2019 Veera Rintamäki Rintamäki Laihian Luja Vaasan Kiisto 17.09.2019 B-nuoret + 2-sarja  
  - 17.09.2019 Kiia Koivisto Koivisto Laihian Luja Vaasan Kiisto 17.09.2019 B-nuoret + 2-sarja  
  - 17.09.2019 Venla Kujala Kujala Kokkolan Tiikerit Vaasan Kiisto 17.09.2019 B-nuoret + 2-sarja  
  - 01.01.1970 VanLe Bp PuMa Ap 28.08.2019 jun 2-ed  
  - 01.01.1970 VanLe Bp PuMa M-Alue 28.08.2019 jun 2-ed  
  - 01.01.1970 VanLe Bp PuMA Ap 28.08.2019 jun 2-ed  
  - 01.01.1970 VanLe Bp PuMA M-alue 28.08.2019 jun 2-ed  
  - 07.09.2020 Sanni Suomela Suomela Blues Volley PuMa Volley C-tytöt 07.09.2020 jun 2-ed  
  - 01.01.1970 Veeti Lassila Lassila Isku-Veikot Rantaperkiön Isku, B-pojat 10.09.2021 Kaksoisedustus  
  - 10.09.2021 Anna Johtela Johtela LP Viesti Salo ry Maskun Kataja 09.09.2021 kaksoisedustus B- ja A-tytöt  
  - 13.09.2019 Ilona Matilainen Matilainen NALE 1-s Hämeenlinnan Lentop.kerho (Liiga) 13.09.2019 kehityspel.2-edustus  
  - 13.09.2019 Laura Laukkanen Laukkanen NALE Hämeenlinnan Lentop.kerho (Liiga) 13.09.2019 kehityspel.2-edustus  
  - 13.09.2019 Netta Hyttinen Hyttinen NALE 1-s ja AT(emoseura 2019-20) Hämeenlinnan Lentop.kerho (Liiga) 13.09.2019 kehityspel.2-edustus  
  - 13.09.2019 Mirja Kauhanen Kauhanen NALE Blues Volley 2-s 13.09.2019 kehityspel.2-edustus  
  - 13.09.2019 Jenna Ylivainio Ylivainio Hämeenlinnan Lentopallokerho NALE 1-s ja AT 13.09.2019 kehityspel.2-edustus  
  - 13.09.2019 NALE 2-s NALE 1-s 13.09.2019 kehityspel.2-edustus  
  - 01.01.1970 PuMa Paikallissarja Puma 2 28.08.2019 Kehityspelaaja  
  - 01.01.1970 PuMa Paikallissarja Puma 2 28.08.2019 Kehityspelaaja  
  - 02.09.2019 Aaro Enqvist Enqvist Keimolan Kaiku 2-sarja Karhulan Veikot juniorit 1-sarja 02.09.2019 Kehityspelaajan 2-ed  
  - 02.09.2019 Roope Tuomola Tuomola Keimolan Kaiku Karhulan Veikot juniorit 1-sarja 02.09.2019 Kehityspelaajan 2-ed  
  - 01.10.2021 Ella Ala-Krekola Ala-Krekola Haukiputaan Heitto Lentopalloseura Etta 01.10.2021 kehityspelaajan 2 edustus  
  - 21.09.2021 Ville Kuukasjärvi Kuukasjärvi Oulunsalon Vasama (Kempeleen Lentopallo 2-sarja) Oulun Kisko 1-sarja 21.09.2021 kehityspelaajan 2-edustus  
  - 28.09.2021 Leevi Väänänen Väänänen Salon Viesti / Kuortaneen Urheiluopisto 1-sarja Kokkolan Tiikerit mestaruusliiga 28.09.2021 kehityspelaajan 2-edustus  
  - 19.10.2021 Tatu Venetjoki Venetjoki Kokkolan Tiikerit mestaruusliiga Himangan Urheilijat aluesarja 19.10.2021 kehityspelaajan 2-edustus  
  - 10.09.2021 Vilma Puottula Puottula Maskun Kataja 2-sarja Raision Urheilijat 1-sarja 09.09.2021 kehityspelaajan 2. edustus  
  - 10.09.2021 Inka Oksanen Oksanen Maskun Kataja 2-sarja Raision Urheilijat 1-sarja 09.09.2021 kehityspelaajan 2. edustus  
  - 10.09.2021 Linnea Toivonen Toivonen Maskun Kataja 2-sarja Raision Urheilijat 1-sarja 09.09.2021 kehityspelaajan 2. edustus  
  05555 - 23.08.2016 05555 Nea Luntamo Luntamo RAISION LOIMU JUNIORIT Raision Urheilijat 23.08.2016 Kehityspelaajan 2-edustus  
  05814 - 28.08.2016 05814 Jessica Salminen Salminen LITTOISTEN TYÖVÄEN URHEILIJAT Raision Urheilijat 28.08.2016 Kehityspelaajan 2-edustus  
  - 31.08.2016 Fedor Ivanov Ivanov Pielaveden Sampo Maaningan Mahti 31.08.2016 Kehityspelaajan 2-edustus