Alla olevasta listauksessa näytetään kaikki Lentopalloliitolle tehdyt seurasiirrot.

  Hyväksytty
  Odottaa käsittelyä
  Odottaa lisätietoja
  Hylätty
Etunimi Sukunimi Lähtöseura Tuloseura Päivämäärä Tyyppi Tila
  46718 - 22.10.2021 46718 Karla Uusitalo Uusitalo NAKKILAN PATERIT LP KANGASALA 22.10.2021 Seurasiirto  
  46705 - 22.10.2021 46705 Topi Räsänen Räsänen KUOPION VIPINÄ aluesarja Liperi Volley 2-sarja 22.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46695 - 22.10.2021 46695 Riikka Vuorentausta Vuorentausta Lempo-Volley 1-sarja LP Kangasala mestaruusliiga 22.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46695 - 22.10.2021 46695 Annika Saari Saari Lempo-Volley 1-sarja LP Kangasala mestaruusliiga 22.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46682 - 22.10.2021 46682 Inka Sairiala Sairiala LP KANGASALA mestaruusliiga Lempo Volley 1-sarja 22.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46682 - 22.10.2021 46682 Venla Raittinen Raittinen LP KANGASALA mestaruusliiga Lempo Volley 1-sarja 22.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  - 21.10.2021 Alisa Seppä Seppä Oulunsalon Vasama Turun Urheiluliitto 21.10.2021 seuraedustuksen toteaminen  
  46640 - 21.10.2021 46640 Neea-Maria Joki Joki LP KANGASALA mestaruusliiga Lempo Volley 1-sarja 21.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  - 19.10.2021 Tatu Venetjoki Venetjoki Kokkolan Tiikerit mestaruusliiga Himangan Urheilijat aluesarja 19.10.2021 kehityspelaajan 2-edustus  
  46624 - 19.10.2021 46624 Ava Havulinna Havulinna PUMA-VOLLEY Aluesarja PuMa Volley 2-sarja 19.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46624 - 19.10.2021 46624 Maria Lainet Lainet PUMA-VOLLEY Aluesarja PuMa Volley 2-sarja 19.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46624 - 19.10.2021 46624 Sonja Sassi Sassi PUMA-VOLLEY Aluesarja PuMa Volley 2-sarja 19.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46624 - 19.10.2021 46624 Marina Kerman Kerman PUMA-VOLLEY Aluesarja PuMa Volley 2-sarja 19.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46624 - 19.10.2021 46624 Elizabet Alatalo Alatalo PUMA-VOLLEY Aluesarja PuMa Volley 2-sarja 19.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  - 18.10.2021 Harri Sisso Sisso Espoo Lentis Hongiston Tarmo 18.10.2021 seuraedustuksen toteaminen  
  46611 - 18.10.2021 46611 Kalle Penttinen Penttinen VIRTAIN VEIKOT PORI LENTIS 18.10.2021 Seurasiirto  
  46608 - 18.10.2021 46608 Ekaterina Sorokina Sorokina DYNAMO TAPANILAN ERÄ 18.10.2021 Seurasiirto  
  46598 - 17.10.2021 46598 Eveliina Ulmanen Ulmanen KORPILAHDEN PYRINTÖ PALOKAN PYRY 17.10.2021 Seurasiirto  
  46585 - 16.10.2021 46585 Eetu Uunila Uunila HIMANGAN ROIMA SÄRKÄT VOLLEY 16.10.2021 Seurasiirto  
  46572 - 16.10.2021 46572 Aivar Vilu Vilu YLIVIESKAN KUULA SÄRKÄT VOLLEY 16.10.2021 Seurasiirto  
  - 15.10.2021 Jenni Mäkinen Mäkinen LP Kangasala Rantaperkiön Isku 15.10.2021 seuraedustuksen toteaminen  
  46543 - 15.10.2021 46543 Saaga Laaksonen Laaksonen KARKKILAN POJAT RAISION LOIMU JUNIORIT 15.10.2021 Seurasiirto  
  46530 - 14.10.2021 46530 Valtteri Niemi Niemi VIRTAIN VEIKOT Keuruun Toverit 14.10.2021 Seurasiirto  
  46527 - 14.10.2021 46527 Irina Mäkinen Mäkinen LP VIESTI Maskun Kataja A-tytöt (B-ikäinen) 14.10.2021 Nuorten 2-edustus  
  46514 - 14.10.2021 46514 Noora Hakonen Hakonen LIIGAPLOKI PIHTIPUDAS mestaruusliiga Ploki Pihtipudas 2-sarja 14.10.2021 Kehityspelaajan 2-edustus  
  46501 - 14.10.2021 46501 Ella Sutinen Sutinen JOEN JUJU PLOKI PIHTIPUDAS 14.10.2021 Seurasiirto  
  46488 - 14.10.2021 46488 Janina Järvinen Järvinen RAISION LOIMU JUNIORIT Salon Viesti C-tytöt 14.10.2021 Nuorten 2-edustus  
  46475 - 14.10.2021 46475 Niko Kaustinen Kaustinen KOKKOLAN TIIKERIT Kyyjärven Kyky A-pojat (B-ikäiset) 14.10.2021 Nuorten 2-edustus  
  - 13.10.2021 Carita Hiironen Hiironen Ploki Pihtipudas Äänekosken Urheilijat 13.10.2021 seuraedustuksen toteaminen  
  - 13.10.2021 Vili Topio Topio Keimolan Kaiku Vantaan Lentopallo 13.10.2021 seuraedustuksen toteaminen  
  - 13.10.2021 Topi Kankaansyrjä Kankaansyrjä Kauhavan Wisa JyväsLentis 13.10.2021 seuraedustuksen toteaminen  
  46433 - 13.10.2021 46433 Siiri Huntus Huntus WARTTI ÄÄNEKOSKEN URHEILIJAT 13.10.2021 Seurasiirto  
  - 12.10.2021 Otto Hautanen Hautanen Kyyjärven Kyky A- ja B-pojat Järvi-Suomen Pallo aluesarja 12.10.2021 Nuorten 2-edustus  
  - 12.10.2021 Matias Viikilä Viikilä Kyyjärven Kyky A- ja B-pojat Järvi-Suomen Pallo aluesarja 12.10.2021 Nuorten 2-edustus  
  - 12.10.2021 Jami Piippo Piippo Kyyjärven Kyky A- ja B-pojat Ploki Pihtipudas aluesarja 12.10.2021 Nuorten 2-edustus