Alla olevasta listauksessa näytetään kaikki Lentopalloliitolle tehdyt seurasiirrot.

  Hyväksytty
  Odottaa käsittelyä
  Odottaa lisätietoja
  Hylätty
Etunimi Sukunimi Lähtöseura Tuloseura Päivämäärä Tyyppi Tila
  53811 - 24.10.2022 53811 Venla Vuorinen Vuorinen HÄMEENLINNAN LENTOPALLOKERHO Lempo-Volley 24.10.2022 Seurasiirto  
  53808 - 22.10.2022 53808 Triin Innanmaa Innanmaa VAMMALAN LENTOPALLO LP-VAMPULA 22.10.2022 Seurasiirto  
  - 21.10.2022 Saara Rantanen Rantanen Kausalan Yritys Salpis 21.10.2022 seuraedustuksen toteaminen  
  53730 - 21.10.2022 53730 Jarkko Myllynen Myllynen KAAVIN KAIKU Varpaisjärven Vire 21.10.2022 Seurasiirto  
  53798 - 21.10.2022 53798 Iina Andrikopoulou Andrikopoulou LP VIESTI Lempo-Volley 21.10.2022 Seurasiirto  
  53785 - 21.10.2022 53785 Veeti Salminen Salminen KOSKEN KAIKU KARKKILAN POJAT 21.10.2022 Seurasiirto  
  - 20.10.2022 Viktoriia Leonova Leonova Ukraina Mikkelin Passarit 20.10.2022 seuraedustuksen toteaminen  
  - 20.10.2022 Tinni Sysmäläinen Sysmäläinen Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  - 20.10.2022 Taru Honkanen Honkanen Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  - 20.10.2022 Tuula Pyykönen Pyykönen Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  - 20.10.2022 Katja Kalkasmaa Kalkasmaa Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  - 20.10.2022 Leena Mikkonen Mikkonen Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  - 20.10.2022 Nina den Hertog den Hertog Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  - 20.10.2022 Paula Justander Justander Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  - 20.10.2022 Kati Kortelainen Kortelainen Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  - 20.10.2022 Janette Peltokangas Peltokangas Lieksan Into Lieksan Visa 20.10.2022 seurasiirto  
  53714 - 18.10.2022 53714 Miikku Makkonen Makkonen KEMPELEEN LENTOPALLO A-pojat Lentopalloseura Etta 1-sarja 18.10.2022 Nuorten 2-edustus  
  53701 - 18.10.2022 53701 Riku Hämäläinen Hämäläinen KEMPELEEN LENTOPALLO A-pojat Lentopalloseura Etta 1-sarja 18.10.2022 Nuorten 2-edustus  
  53688 - 17.10.2022 53688 Lisa Maria NIEMI RAMOS NIEMI RAMOS LP KANGASALA SUPI-VOLLEY 17.10.2022 Seurasiirto  
  53675 - 15.10.2022 53675 Mirjami Pakanen Pakanen II VOLLEY OULUN KISKO 15.10.2022 Seurasiirto  
  - 14.10.2022 Melina Huttunen Huttunen KLP-86 Savonlinnan Ajo 14.10.2022 seuraedustustoteaminen  
  53662 - 14.10.2022 53662 Riku Nevala Nevala Kristiinan Vesa C-pojat Alahärmän Kisa A-pojat (C-ikäinen) 14.10.2022 Nuorten 2-edustus  
  - 14.10.2022 Sini Ylimäki Ylimäki Kauhavan Wisa Alahärmän Kisa 14.10.2022 seuraedustuksen toteaminen  
  53659 - 14.10.2022 53659 Otto Hautanen Hautanen KYYJÄRVEN KYKY mestaruusliiga Alahärmän Kisa A-pojat 14.10.2022 Nuorten 2-edustus  
  - 13.10.2022 Vilma Haatainen Haatainen LAPUAN VIRKIÄ Lapuan Virkiä 13.10.2022 seuraedustuksen toteaminen  
  - 13.10.2022 Aada Malo Malo LAPUAN VIRKIÄ Lapuan Virkiä 13.10.2022 -  
  53646 - 13.10.2022 53646 Tilda Soini Soini ESPOO LENTIS B-tytöt PuMa Volley 2-sarja 13.10.2022 Nuorten 2-edustus  
  53578 - 12.10.2022 53578 Iida Pihlajamäki Pihlajamäki VAMMALAN LENTOPALLO B-tytöt Loimaan Jankko C-tytöt 12.10.2022 Nuorten 2-edustus  
  53633 - 12.10.2022 53633 Petra Lehtinen Lehtinen ORIVEDEN PONNISTUS 12.10.2022 Kehityspelaajan 2-edustus  
  53620 - 12.10.2022 53620 Kerttu Kuivanen Kuivanen SUPI-VOLLEY LP KANGASALA 12.10.2022 Seurasiirto  
  53617 - 12.10.2022 53617 Minttu Manninen Manninen OUTOKUMMUN PARTIO PALOKAN PYRY 12.10.2022 Seurasiirto  
  53604 - 12.10.2022 53604 Eve Kinnunen Kinnunen Vesilahden Visa 2-sarja HÄMEENLINNAN LENTOPALLOKERHO A-tytöt 12.10.2022 Nuorten 2-edustus  
  - 11.10.2022 Veera Jokilahti Jokilahti Savonlinnan Ajo Vesilahden Visa 11.10.2022 Seurasiirto  
  53552 - 11.10.2022 53552 Aino Ostrovskij Ostrovskij PUMA-VOLLEY VANTAAN LENTOPALLO 11.10.2022 Seurasiirto  
  - 11.10.2022 Inka-Maria Saarenmaa Saarenmaa Euran Raiku Perttulan Tähti 11.10.2022 seuraedustuksen toteaminen